T-SYSTEM-CINEMASCOPES-TEASER_general-1200x470

Ekskluzywność, indywidualizm oraz połączenie sztuki rzemiosła z najnowszą technologią to wartości, które od ponad 100 lat są nierozerwalnie związane z nazwą Leica.

Wszystkie te wartości widoczne są w każdym, nawet nawet najdrobniejszym detalu Leiki T. Od samego

początku główną ideą przyświecającą projektowaniu tego aparatu było zapewnienie maksymalnej radości fotografowania. Unikalne wzornictwo i niezrównane w swojej klasie, ręcznie wykonane obiektywy, są kolejnym krokiem w stronę doskonałej fotografii, „fotografii Leiki”.

 

SYMBIOZA NAJLEPSZYCH KOMPONENTÓW

GARŚĆ DOSKONAŁOŚCI

Radość z użytkowania.

Stworzona zgodnie z tradycją Leica T to pierwszy na świecie aparat z korpusem wykonanym z bloku litego aluminium. Po wstępnej maszynowej obróbce, ostateczny wygląd aparatu nadawany jest poprzez długotrwałe ręczne polerowanie. W ten sposób powstaje innowacyjne i całkowicie unikalne unibody.

Leica-T-USP-Design-Alle-Hände-voll-zu-tun_teaser-307x205

PERFEKCJA

Mniej znaczy więcej.

Tylko to, co najważniejsze. Absolutną doskonałość osiąga się tylko wtedy, gdy nie ma już żadnych zbędnych elementów. Wraz z naszym partnerem AUDI Design kierowaliśmy się tą zasadą podczas tworzenia nowej Leiki T. W przypadku tego aparatu forma podąża za funkcjonalnością. W taki sposób osiągnęliśmy absolutną perfekcję.

LEICA-T-USP-DESIGN-MEHR_ALS_GUT_IN_FORM_teaser-307x205

NAJCZYSTSZA FORMA

Piękno fotografowania

Duży ekran, cztery dotykowe elementy sterujące. Logiczna i intuicyjna obsługa. Minimalistyczna forma. Nigdy wcześniej fotografowanie nie było tak przyjemne. Nowa Leica T pozwala skoncentrować się tylko na obrazie, sprawia, że fotografia to czysta przyjemność.

Leica-T-USP-Design-So-einfach-ist-das_teaser-307x205

 

Niesamowita jakość obrazuLEICA-T-DETAILS-ÜBERRAGENDE-BILDQUALITÄT_teaser-480x320

 

Sporych rozmiarów matryca APS-C z 16.5 MP zapewnia wierne odwzorowanie szczegółów oraz kolorów, nawet w niesprzyjających warunkach oświetleniowych. Leica T rejestruje pliki wideo w formacie full-HD oraz posiada szybki, precyzyjny i cichy autofokus. Nowo zaprojektowany procesor obrazu pozwala na natychmiastowy podgląd zdjęć na dużym, dotykowym ekranie.

 

 

 

 

 

Obiektywy – najlepsze w swojej klasieLEICA-T-DETAILS-OBJEKTIVE_teaser-480x320

 

 

Leica cieszy się wyjątkową reputacją. Mamy ponad 150 lat doświadczenia w tworzeniu precyzyjnych instrumentów optycznych. System T czerpie z niego, dzięki czemu zapewnia niesamowitą jakość obrazowania i wspaniały bokeh na każdym zdjęciu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dziel się zdjęciamiT-SYSTEM-USP-TOUCHSCREEN-2_teaser-crop-480x320

 

Zintegrowany moduł Wi-Fi pozwala bezpośrednio ściągnąć zdjęcia z Leiki T na smartfona, tablet PC lub komputer. Dzięki aplikacji na iOS oraz przeglądarce zdjęć na Androidzie możesz w szybki sposób dodać swoje zdjęcia na portale społecznościowe lub wysłać je mailem. Aplikacja Leica T app pozwala na bezprzewodową kontrolę aparatu. Smartfona lub tablet możesz wykorzystać jako elektroniczny, bezprzewodowy wizjer.  

 

 

 

 

 

 

 Intuicyjna obsług

LEICA-T-DETAILS-ALLES-AUF-SCHIRM_teaser-480x320

 

 

 

 

Dotykowy ekran o przekątnej 3,7″ zajmuje prawie całą tylną ścianę korpusu. Dostarcza bogaty w detale, o wysokiej rozdzielczości obraz. Proste gesty pozwalają na szybki podgląd i ocenę wykonanych zdjęć. Duży ekran ułatwia precyzyjne kadrowanie. Za pomocą jednego dotknięcia wybierz miejsce w którym aparat ma złapać ostrość. Dodatkowo możesz spersonalizować Menu Leiki T – zdecyduj z jakich funkcji korzystasz najczęściej. 

 

 

 

 

 

 

Wbudowana pamięćLEICA-T-DETAILS-SPEICHERPLATZ-INKLUSIVE_teaser-480x320

Jeżeli nie masz przy sobie karty pamięci, możesz skorzystać z wbudowanej w aparat. Do dyspozycji masz 16 GB przestrzeni. Oczywiście Leica T posiada slot obsługujący karty SD, SDHC oraz SDXC. Pomyśleliśmy o wszystkim, nie musisz się o nic martwić. Skoncentruj się na zdjęciach.

 

 

 

 

 

 

 

Klik i już

System „Klik i już” to unikalne rozwiązanie w świecie aparatów. W szybki sposób można podłączyć pasek na szyję lub nadgarstkowy. Wystarczy wpiąć końcówkę wykonaną ze stali nierdzewnej do korpusu aparatu. Specjalny mechanizm zapewnia bezpieczne połączenie.   

LEICA-T-DETAILS-ALLES-AUF-EINEN-CLICK-1_teaser-307x205

LEICA-T-DETAILS-ALLES-AUF-EINEN-CLICK-3_teaser-307x205

LEICA-T-DETAILS-ALLES-AUF-EINEN-CLICK-2_teaser-307x205

 

Kompatybilność z obiektywami M

Obiektywy Leica M (35 mm) są prawdopodobnie najlepsze na świecie. M-Adapter T umożliwia zamocowanie ponad 20 różnych obiektywów z legendarnego systemu M do Leiki T. Wbudowany sensor wykrywa 6-bitowy kod i zapewnia pełne wsparcie pomiaru ekspozycji oraz umożliwia fotografowanie z priorytetem przysłony lub manualny wybór ustawień. 

LEICA-T-DETAILS-KOMPATIBEL-MIT-SYSTEM-1_teaser-crop-480x320

LEICA-T-DETAILS-KOMPATIBEL-MIT-SYSTEM-2_teaser-crop-480x320

 

Nowy kąt patrzeniaLEICA-T-DETAILS-GANZ-NEUE-PERSPEKTIVEN-1_teaser-480x320

Wysokiej rozdzielczości, opcjonalny elektroniczny wizjer został zaprojektowany z myślą o Systemie T. Pozwala na fotografowanie z nietypowych kątów i otwiera szerokie spektrum możliwości. Wbudowany sensor wykrywa oko użytkownika i automatycznie wyłącza ekran LCD. Po odsunięciu wizjera od oka obraz powraca na tylni, dotykowy monitor. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OBIEKTYWY LEICA T

Otwórz się na nowe horyzonty

 


 

Mistrzostwo optycznego wzornictwaT-SYSTEM-OBJEKTIVE-MEISTERWERKE-DES_OPTIKDESIGNS_teaser-480x320

Dla wielu fotografów na całym świecie, obiektywy Leiki są synonimem wyjątkowej jakości obrazowania. Jest to wynik ponad 150 lat doświadczenia w tworzeniu precyzyjnych instrumentów optycznych. Z nowym systemem T nie jest inaczej. Czerpie on z wieloletniej tradycji Leiki, dzięki czemu obiektywy T są najlepsze w swojej klasie. Wykonane są z odpowiedniego rodzaju szkła, a ich wewnętrzny mechanizm był precyzyjne zaplanowany w najdrobniejszych szczegółach. Dodatkowo zostały wyposażone w nasz najszybszy i najcichszy autofokus. W tej chwili dostępne są 2 obiektywy, kolejne pojawią się na początku 2015 roku. 

 

 

 

 

 

 

LEICA-SUMMICRON-T-1-2-23-ASPH.-Order-no.-11081_teaser-307x205
Leica Summicron-T 23 mm f/2 ASPH

Stworzony do najwyższej fotografii

 

LEICA-T-LENSES-SUMMICON-T-WINDOW-TEASER_teaser-1200x470

 

NIESKOŃCZONE MOŻLIWOŚCI

Dla niezapomnianych zdjęć

Obiektyw Summicron-T posiada ogniskową 23 mm (ekwiwalent 35 mm). Jest to legendarna wartość w fotografii reportażowej Leiki. Pozwala na uchwycenie obrazów dokładnie w taki sposób, jak wyobrażamy sobie je w głowie. Minimalna wartość przysłony f/2 pozwala na kreatywną ekspresję i niepowtarzalny bokeh. 

 

 

 LEICA-VARIO-ELMAR-T-1-3,5-5,6-18-56-ASPH.-Order-no.-11080_teaser-307x205-2

 

LEICA VARIO-ELMAR-T

18–56 mm f/3.5–5.6 ASPH.

Fotografia nigdy nie była tak łatwa

 

 

LEICA-T-LENSES-VARIO-ELMAR-T-WINDOW-TEASER_teaser-1200x470 

OSTRY I DOSKONAŁY

Dba o szczegóły, tak jak Ty

Ten wszechstronny obiektyw pozwoli Ci na sfotografowanie zarówno niesamowitych krajobrazów jak i intymnych portretów. Posiada zakres ogniskowych od 28 do 85 mm (ekwiwalent dla 35 mm). Wykonane z jego pomocą zdjęcia są ostre, kontrastowe i bogate w detale. Leica Vario-Elmar-T świetnie radzi sobie nawet w trudnych warunkach oświetleniowych i gwarantuje piękny bokeh. 

  

LEICA T – WYPOSAŻENIE DODATKOWE

Techniczna doskonałość. Idealny design. Nieskończone możliwości.


T-SYSTEM-EQUIPMENT_teaser-480x320Większe możliwości.

System T oferuje fotografom szerokie spektrum dedykowanych akcesoriów. Zasada: „tylko to, co najważniejsze” dotyczy się zarówno aparatów jak i wyposażenia dodatkowego. Podczas jego tworzenia pominęliśmy wszystkie rozpraszające i niepotrzebne elementy, pozostawiając czystą radość z fotografii i zdolność rejestrowania niesamowitych fotografii. 

 

 

 

 

 

 

 

T-SYSTEM-EQUIPMENT-VISOFLEX-CROSS-CATEGORY-TEASER_teaser-307x205

 

 

 

 

 

 

 

VISOFLEX

Rozszerz swój kreatywny potencjał

Skoncentruj się na zdjęciachT-SYSTEM-EQUIPMENT-VISOFLEX_teaser-480x320

Wysokiej rozdzielczości, opcjonalny elektroniczny wizjer został zaprojektowany z myślą o Systemie T. Pozwala na fotografowanie z nietypowych kątów i otwiera szerokie spektrum możliwości. Wbudowany sensor wykrywa oko użytkownika i automatycznie wyłącza ekran LCD. Po odsunięciu wizjera od oka obraz powraca na tylni, dotykowy monitor. 

 

 

 

 

T-SYSTEM-EQUIPMENT-M-ADAPTER-CROSS-CATEGORY-TEASER_teaser-307x205

T ADAPTER-M

Wykorzystaj ponad 20 obiektywów z M Systemu

Rozszerz swoje możliwości

LEICA-T-DETAILS-KOMPATIBEL-MIT-SYSTEM-1_teaser-crop-480x320

Adapter umożliwia zamocowanie ponad 20 różnych obiektywów z legendarnego Systemu M. W pełni wspiera pomiar ekspozycji, fotografowanie z priorytetem przysłony oraz manualny wybór ustawień. 

M ADAPTER

T-SYSTEM-EQUIPMENT-FLASH-CROSS-CATEGORY-TEASER_teaser-307x205

LAMPA BŁYSKOWA SF26

Stylowa, kompaktowa i wszechstronna

Światło, tam gdzie jest najbardziej potrzebne

T-SYSTEM-EQUIPMENT-BLITZ_teaser-480x320

SF26 to dedykowana lampa błyskowa do aparatu Leica T. Dzięki niej można rozjaśnić cienie fotografowanego obiektu. Możliwość pochylenia ułatwia odbijanie światła (np. od sufitu). Wbudowana lampa LED jest stałym źródłem światła z przeznaczeniem dla filmowców. Całość jest zamknięta w stylowej i kompaktowej obudowie. 

 

 

 

Przejdź do sklepu