Jarek Kubicki – rocznik 76′, Gdańszczanin. Uczęszczał do Liceum Sztuk Plastycznych w Gdyni oraz na Akademię Sztuk Pięknych w Gdańsku (Wydział Wzornictwa Przemysłowego). Laureat wielu prestiżowych nagród w dziedzinie projektowania graficznego. Miał wystawy w Polsce, jak i poza granicami kraju (m.in. w Wielkiej Brytanii, na Węgrzech, w Niemczech, Belgii i Rumunii), jest także autorem wielu publikacji (m.in. Adobe Creative Newsletter, BranD Magazine (Japonia), Practical Photoshop Magazine, E-Volved Magazine).

Brał udział w procesie twórczym wielu nagrodzonych projektów reklamowych. Udzielał się również niekomercyjnie, stworzył Beksinski.pl czy Rumors about Angels II, które to zostały uhonorowane w konkursie Favorite Website Awards.

Od 2005 roku posiada własne studio graficzne Insania Evidens. 

Zajmuje się głównie manipulacją obrazem łącząc ze sobą różne techniki: malastrwo tradycyjne i cyfrowe, fotografię i rysunek.

Na swoim koncie ma projekty wielu stron internetowych, współpracę z wieloma firmami, wzory przemysłowe, okładki książek i albumów muzycznych. W 2013 roku odbyła się jego pierwsza duża wystawa indywidualna. W 2014 roku ukazał się jego pierwszy album, zatytułowany „The Art of Numbers”, zawierający niemal 200 prac powstałych w ciągu ostatnich dziesięciu lat. Z jego dorobkiem można się zapoznać na stronie www.kubicki.info

  • Wernisaż: 6 kwietnia 2017, godzina 19
  • Termin wystawy 7-30 kwietnia 2017